Louka Fest

TVÍčko Youtube Facebook
Open Air Festivalv Brandýse nad Labem
to nejlepší z české folkové a bluegrassové scény
9. a 10. června 2017

Louka Fest 2017 opět podpoří Jakuba, studenta Brandýského gymnázia s kombinovaným postižením zraku a sluchu.

Díky přispění všech „loukafesťáků“ jsme mohli vloni věnovat Jakubovi částku 4.100 Kč. Peníze Kuba použil jako příspěvek na osobní asistentku, která mu umožnila zúčastnit se sportovního kurzu se zdravými spolužáky. Kuba nachodil se svou asistentkou Míšou a svými spolužáky během 4 dnů 108 km po Jizerských horách a jejich usměvavé tváře na fotkách jasně dokazují, že si pobyt na horách opravdu užili.

Letos by se Kuba rád vypravil na dvoutýdenní letní biologické soustředění Arachné, zaměřené na biologii pro středoškoláky, plné zážitkových a sebepoznávacích aktivit, obohacené nočními pochody, plněním neobvyklých úkolů a sportovních aktivit. To vše v kolektivu prima kamarádů, kteří jsou Jakubovi nápomocni vždy, když potřebuje. Velké pomoci se mu pak dostává zejména ze strany asistentky, která pružně reaguje na pokyny lektorů, takže pobyt probíhá radostně a každoročně je pro Jakuba neskutečným přínosem nejen do dalšího studia, ale hlavně do života.

Zakoupením jakékoli vstupenky na Louka Fest 2017 pomůžete Jakubovi prožít další velké dobrodružství. A protože je Kuba šikovný muzikant, i letos nám v rámci sobotního odpoledního programu zahraje a zazpívá. Video z jeho loňského vystoupení na Louka Festu si můžete prohlédnout na našem facebooku.

 

Kuba Misa Kuba Misa 2